1256363
YTTERFODER, förgylld mässing, orientalisk, omkring år 1900.
Ytterfoder, förgylld mässing, orientalisk, omkring år 1900.

Graverad dekor. Diameter 25, höjd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK