Diverse Övrigt
1256473
SKULPTUR, 1900-talets början.
Skulptur, 1900-talets början.
Skulptur, 1900-talets början.
Skulptur, 1900-talets början.

Vitglaserat porslin. Längd 42 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
174
205
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
11 okt 19:12
1 800 SEK
11 okt 19:12
300 SEK