Diverse Övrigt
1256491
VÄGGPLAKETT, 1900-talets första hälft.
VÄggplakett, 1900-talets första hälft.

Betsat trä, dekor av lejon. 46 x 24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK