Konst Grafik
1256539
Cecilia Sikström
(Sverige, Född 1962)
Cecilia sikstrÖm, litografi, signerad, numrerad 100/125.

CECILIA SIKSTRÖM, litografi, signerad, numrerad 100/125.

Kvinna. Bladstorlek 50 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
2 500 SEK