Konst Grafik
1256752
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad och numrerad 152/200.

Jag och min tandläkare. 52,5 x 32 cm. Oramad.

God kondition.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103 - Visas på begäran
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 9 timmar
1 950
188
221
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 050 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
19 okt 6:43
1 950 SEK
19 okt 6:43
1 850 SEK
18 okt 22:37
1 800 SEK
18 okt 20:27
1 600 SEK
18 okt 9:23
1 476 SEK