1256777
Hermès
(Frankrike, 1837-)
HermÈs, väska "birkin 35", 2012.

HERMÈS, väska "Birkin 35", 2012

Togo läder i svart med svarta stickningar, guldfärgade beslag Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel "P". Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Invändigt två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm.
Dustbag medföljer

Obetydligt ytslitage. Mjuka veck.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
89 000
8 380
9 789
Utropspris
85 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 sep 18:30
89 000 SEK
22 sep 16:44
87 000 SEK
22 sep 16:43
85 000 SEK
22 sep 16:43
84 000 SEK
21 sep 18:25
82 000 SEK