1256777
Hermès
(Frankrike, 1837-)
HermÈs, väska "birkin 35", 2012.

HERMÈS, väska "Birkin 35", 2012

Togo läder i svart med svarta stickningar, guldfärgade beslag Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel "P". Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Invändigt två fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 27 x 19 cm.
Dustbag medföljer

Obetydligt ytslitage. Mjuka veck.

Utropspris
85 000 SEK