Klockor & Ur Bordsur
1257095
BORDSPENDYL, empirestil, 1800-talets andra hälft
Bordspendyl, empirestil, 1800-talets andra hälft.

Förgylld mässing. Dekor av läsande kvinna . Höjd 45 cm, bredd 37 cm, djup 14 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
282
330
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 sep 10:36
3 000 SEK
17 sep 10:34
2 500 SEK
16 sep 22:13
2 000 SEK
14 sep 22:19
1 500 SEK
13 sep 12:35
1 000 SEK