Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Konst Grafik
1257154
KG Nilson
(Sverige, Född 1942)
Kg nilson, färglitografi, 1985, signerad 18/170.

KG NILSON, färglitografi, 1985, signerad 18/170.

"Partitur III". P. 48 x 79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK