1257449
RENATE RHEIN, keramikrelief, Rosenthal, 1900-talets andra hälft
Renate rhein, keramikrelief, rosenthal, 1900-talets andra hälft.

Gaserad i grönt och blått. Höjd 51 cm, bredd 38,5 cm.

Nagg. Lagning vid hörn.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK