Silver Bägare & Skålar
1257889
COCKTAILGLAS, 10+2 st, silver, KG Markströms Uppsala, bl a 1962
Cocktailglas, 10+2 st, silver, kg markströms uppsala, bl a 1962.

Invändigt förgyllda. Höjd ca 8,5 cm. Vikt 679 g.

Obetydligt ytslitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
6 000 SEK