Diverse Nysilver
1258033
Bordsplateau, nysilver, 3 delar. 1900-tal.

En bordsplateau i nysilver och spegelglas i tre delar, med tassfötter. 2 delar 46 x 32 cm, 1 del 46 x 46 cm. Totalt mått längd 110 cm, bredd 46 cm, höjd 5,5 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK