Svart präglat skinn med dragkedja och detaljer i silvermetall. Avtagbra axelrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedra. Märkt "GIVENCHY MADE IN ITALY" samt numrerad. Dustbag medföljer. Ca 35 x 28 x 19 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.