Konst Grafik
1258306
Jorge Castillo
(Spanien, Född 1933)
Jorge castillo, färgserigrafi, daterad 2014.

JORGE CASTILLO, färgserigrafi, daterad 2014.

"Bon a tirer". Bladstorlek 52 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK