Konst Grafik
1258317
zevs
(Frankrike, Född 1977)
Zevs, serigrafi, signerad och numrerad 15/50.

ZEVS, serigrafi, signerad och numrerad 15/50.

"Liquidated LV". Bladstorlek 71 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
15 000 SEK