Konst Grafik
1258396
Gunnar Norrman
(Sverige, 1912-2005)
Gunnar norrman, torrnål signerad daterad och numrerad 1962 2/10.

GUNNAR NORRMAN, torrnål signerad daterad och numrerad 1962 2/10

"Pilvall", bildyta 14 x 21 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK