Diverse Övrigt
1258408
FASADER/INTERIÖRER, 4 st, akvareller, 1900-tal.
Fasader/interiÖrer, 4 st, akvareller, 1900-tal.

Malmö Stadsteater (nuvarande Malmö Opera). 25 x 33 cm, 25 x 33 cm, 26 x 35 cm, 26 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK