Konst Grafik
1258718
Anders Zorn
(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, signerad med blyerts.

ANDERS ZORN, etsning, signerad med blyerts.

"Balans", 1919. Bildstorlek 16,5 x 11,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Missfärgad

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Asplund 287

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 000
1 224
1 430
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
12
17 sep 18:35
13 000 SEK
8
17 sep 17:09
12 500 SEK
11
17 sep 17:08
12 000 SEK
8
17 sep 17:08
12 000 SEK
11
17 sep 9:08
11 500 SEK