VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Tre dörrar, varav en glasad, med bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Bredd ca 145, djup 46, höjd 140 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage. Nyckel endast till dörrar.

Utropspris
4 000 SEK