Masurbjörk och ben, kåsan signerad TS, diameter ca 20, höjd ca 10 cm. Flaskan märkt LS, höjd ca 18 cm
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10