ROYAL DOULTON, porslin, 18 delar, te- och kaffeservis, Brambly Hedge, England, 1980-tal.
1 st kakafat,
1 st thekanna,
1 st gräddkanna,
1 st sockerskål,
1 st marmeladbruk med lock,
4 st djupa tallrikar,
2 st themuggar (autum)
3 st kaffekoppar med fat,
4 st assietter.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.