Konst Grafik
1259863
Jan Håfström
(Sverige, Född 1937)
Jan håfström, färglitografi, 2003, signerad 1477/2000.

Jan Håfström, färglitografi, 2003, signerad 1477/2000.

"From Walker with love". Bladstorlek 74 x 62 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK