Diverse Övrigt
1260083
GNISTSKYDD/ELDSTÄLL 1900-tal smide
Gnistskydd/eldstÄll 1900-tal smide.

Längd 85, bredd 27 cm

Bruksslitage. Repor. Rostangrepp.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK