Diverse Övrigt
1260085
VÄGGKROK smide tidigt 1900-tal
VÄggkrok smide tidigt 1900-tal.

Höjd 73, ut från vägg ca 52 cm, medföljer hänge av trä och metall samt kedja

Bruksslitage. Rostangrepp. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

400
39
46
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 okt 14:34
400 SEK
16 okt 9:33
350 SEK
14 okt 8:32
300 SEK