Klockor & Ur Bordsur
1260180
Bordsklocka, 1800-talets slut.

Fodral av brons, frontluckan med glas. Bredd ca 27, djup ca 18, höjd ca 43 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR