Konst Grafik
1260205
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad 4049/5000.

Madeleine Pyk, färglitografi, signerad 4049/5000.

I ateljén. P. 57 x 44 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK