Konst Grafik
1260209
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad 3498/5000.

Madeleine Pyk, färglitografi, signerad 3498/5000.

Vid bordet. P. 57 x 44 cm.

Placering: Tavelvagn
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
2 200
217
258
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
25 nov 8:56
2 200 SEK
25 nov 8:56
2 000 SEK
25 nov 8:43
1 900 SEK
24 nov 21:53
1 800 SEK
24 nov 12:10
900 SEK