1260259
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, koffert, tidigt 1900-tal.

LOUIS VUITTON, koffert, tidigt 1900-tal

Monogramcanvas med mässingskodda hörn och träribbor. Detaljer i läder. Invändigt tapetserad i bomullstyg. Monogram "E.L.O". Numrerad 183497 samt etikettmärkt. Längd 80 cm, bredd 48 cm, höjd 47 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
57 555
5 419
6 330
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
20 sep 15:27
57 555 SEK
20 sep 15:26
55 555 SEK
20 sep 15:26
55 000 SEK
20 sep 15:24
53 000 SEK
20 sep 15:24
51 000 SEK