AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN, skulptur. Trä Osignerad. Höjd 17 cm.
En tjur. Devis bemålat trä. Osignerad. Höjd 17 cm, längd 25 cm.
Obetydlig ytsmuts. Sprickor. Gamla lagningar. Hornen saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10