1260442
Gucci
(Italien, Född 1921)
Gucci, vintageväska, 1960-tal.

GUCCI, vintageväska, 1960-tal

Brunt läder med beslag av mässing. Invändigt fodrad i skinnimitation. Flera fack, ett med dragkedja. Märkt "MADE IN ITALY BY Gucci". 28 x 21 x 9 cm.

Slitage. Nötta kanter.

Proveniens

Kvitto från vintagebutik i Italien (inköpt 2017) medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK