Konst Grafik
1260489
Philip von Schantz
(Sverige, 1928-1998)

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, 1987, signerad och numrerad 78/125.

Stilleben med svarta vinbär. Bladstorlek 79,5 x 59,5 cm.

Oramad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK