NELL WALDEN, blandteknik på papper, signerad och daterad -67
"Bellissime", även signerad och daterad 1967 a tergo. 48 x 33,5 cm
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Samling familjen Andersson.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
18 000 SEK