Konst Grafik
1260660
Olle Baertling
(Sverige, 1911-1981)
Olle baertling, färgserigrafi signerad och numrerad 40/50 daterad  1972-77 med dedikation.

OLLE BAERTLING, färgserigrafi signerad och numrerad 40/50 daterad 1972-77 med dedikation

Ayarua", bildyta 139,5 x 69,5 cm, utgivet av Galerie Hoffman

Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.

Placering: Tavelvagn 12 Tavelvagn (bakom utlämningen)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
108 000
10 169
11 878
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (54 bud)
11
19 sep 19:45
108 000 SEK
19 sep 19:44
106 000 SEK
11
19 sep 19:44
106 000 SEK
19 sep 19:43
104 000 SEK
11
19 sep 19:42
102 000 SEK