Konst Grafik
1260660
Olle Baertling
(Sverige, 1911-1981)
Olle baertling, färgserigrafi signerad och numrerad 40/50 daterad  1972-77 med dedikation.

OLLE BAERTLING, färgserigrafi signerad och numrerad 40/50 daterad 1972-77 med dedikation

Ayarua", bildyta 139,5 x 69,5 cm, utgivet av Galerie Hoffman

Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
108 000
10 169
11 878
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (54 bud)
11
19 sep 19:45
108 000 SEK
19 sep 19:44
106 000 SEK
11
19 sep 19:44
106 000 SEK
19 sep 19:43
104 000 SEK
11
19 sep 19:42
102 000 SEK