Konst Grafik
1260771
Takashi Murakami
(Japan, Född 1962)
Takashi murakami, offset, signerad och numrerad 21/300.

TAKASHI MURAKAMI, offset, signerad och numrerad 21/300

"Me and the mr Dobs", bladstorl 50 x 50 cm Oramad.

Helhetsintrycket är gott.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK