Konst Grafik
1261228
Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(Sverige, 1939-1997)
Beck & jung, multiplar, 4 st, 1973, signerade 6/6, 3/6, 4/6, 1/6,

Beck & Jung, multiplar, 4 st, 1973, signerade 6/6, 3/6, 4/6, 1/6,

Utan titel. Vardera 41 x 41 cm.

Smärre repor.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK