Möbler Bord
1261316
SIDEBOARD, 1900-talets mitt
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.

Fanerat i mahogny, front med två lådor samt fällbar klaff med bakomliggande lådor, längd 115, bredd 45, höjd 68 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Snäpplås fungerar dåligt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK