Konst Grafik
126149

Marc Chagall

(Frankrike, 1887-1985)
Marc chagall, etsning. osign.
Marc chagall, etsning. osign.

MARC CHAGALL, etsning. Osign.

La rixe. Ur sviten Maternité. Bildstrl 15 x 10.

Fläckar. Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK