Möbler Bord
1261553
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Matbord, 1900-talets andra hälft.

Teak och teakfaner. Två iläggsskivor à 33 cm vardera. Längd 120. Bredd 90. Höjd 74 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK