Konst Grafik
1261708
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad 21/295.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad 21/295.

Molnet. P. 36,5 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK