Möbler Bord
1261881
SOFFBORD, travertin, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, travertin, 1900-talets andra hälft.

Längd 140 cm. Bredd 107 cm. höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
400 EUR