En dörr med bakomliggande hyllplan. Samt en låda över dörr. Beslag av mässing. Bredd 142 cm. Djup 80 cm. Höjd 114 Nyckel finns.
Renoverad och kompletterad. Bland annat senare lådbotten. Senare beslag och målning. Lagning. Slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10