CÉLINE, "Horizontal Bi-Cabas", VÄSKA
Tote i läder. En innerficka försedd med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS", "MADE IN ITALY" samt numrerad. Bredd 40 cm, höjd 30 cm, djup 20 cm.
Åldersrelaterat slitage.