Design Möbler
1262161
Göran Malmvall, vitrinskåp, ett par, "KA72", Karl Andersson & Söner, Husqvarna.
Göran malmvall, vitrinskåp, ett par, "ka72", karl andersson & söner, husqvarna.

Fanerade med mahogny. Vitrindörrar. Belysning. Etikettmärkta Karl Andersson & Söner Husqvarna Made in Sweden. Bredd 80, djup 35, höjd 202 cm.

Hyllplan saknas. Slitage. Fanerskador. Ej funktionstestad belysning.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK