Konst Grafik
1262181
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, 1993, signerad 26/150.

"Shape of pink and grey". Bladstorlek 61 x 91 cm.

Oramad, smärre veck.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK