Konst Grafik
1262418
Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)
Lennart segerstrÅle, etsning, signerad och daterad 1920, märkt "eget tryck".

LENNART SEGERSTRÅLE, etsning, signerad och daterad 1920, märkt "Eget tryck".

Hare, plåtstorlek 17 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T15

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR