Skena 18K guld stämplad ATT, Törngren A T Falkenberg 1903. Storlek 17,5/55. Vikt 4,9 gram.
Gravyr. Slitage. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10