1262676
KRUCIFIX, brons, troligen 1600-tal.
Krucifix, brons, troligen 1600-tal.

Höjd 48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V6

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 15 timmar
50
518
59
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
21 okt 12:23
50 EUR