Konst Grafik
1262759
Victor Vasarely
(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färgserigrafi, "vilag" 1975, signerad och numrerad 26/275.

VICTOR VASARELY, färgserigrafi, "Vilag" 1975, signerad och numrerad 26/275.

Geometrisk komposition. Bildyta 60x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
8 000 SEK