1262924
BESTICKHÅLLARE, mässing, empire, 1800-talets första hälft.
Bestickhållare, mässing, empire, 1800-talets första hälft.

Reliefdekor av figurscener. Bredd 20 cm,

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK